קבליר קינג צארלס ספנייל

קינג צארלס קבליר

כלבי הקבליר

כלבים מגזע קינג צ'רלס קבליר ספנייל, הינם כלבי מחמד חביביםומלאי אנרגיה. הם כלבי משפחה אידיאליים ועשויים להסתדר היטב במיוחד עם ילדים גדולים. כלבי הקבליר מתאפייניםכפעילים במיוחד.

תכונות אופי

כלבי הקבליר בעלי טמפרמנט נפלא, על כן הינם אידיאליים בעבור אנשים יחידים,זוגות ומשפחות. הכלבים סקרנים ושובבים מטבעם, אך גם נהנים להתכרבל על הברכיים של בעליהם. כלבי קבליר זקוקיםלאינטראקציה עם אנשים ולתשומת לב גדולה על בסיס קבוע, לכן אינם מסתדרים טוב לבדם למשך זמן רב.שכן, במידה והכלב ישהה לבד למשך זמן רב, הדבר עלול לגרום להתנהגויות שליליות דוגמת: לעיסת רהיטים או חפצים, נביחות טורדניות ועצבנות. לרוב, כלבי הקבליר ינבחו כאשר זרים יתקרבו לדלת הכניסה, לכן כדי שיתרגלו לאדם חדש, יש צורך לערוך מספר ביקורים שלו.

קינג צארלס-כלב בריא במיוחד

למרות גודלם הזעיר של הכלבים, גזע הקבליר נחשב לגזע בריא למדי.אמנם קיימות אפשרויות לכמה בעיות בריאותיות שקשורות לגזע הכלב, שלרוב עלולות להופיע עקב גידול בתנאים לא נאותים. לכן, חשוב ביותר לקנות את הכלבים מגזע זה, רק מחוות גידול מקצועית, שמספקת תנאי מחייה נאותים עבור הכלבים.
הבעיות הבריאותיות שעלולות להופיע הן:

  • צ'יסטות על עמוד השדרה – שעלולות לגרום לכאבים ברמות שונות.
  • מחלות לב
  • קטרקטבעיניים
  • דלקת האוזן החיצונית
  • אובדן שמיעה.

טיפול בכלבי הקבליר

את פרוות כלבי הקבליר, חשוב לסרק על בסיס קבוע, כדי למנוע קשרים.מומלץ להימנע מרחיצה בתדירות גבוהה מדי, במיוחד במזג אויר קר. זאת משום שהכלבים נוטים להתקרר במהירות. יש לדאוג לגזור את הפרווה שגדלה בין הציפורניים ולנקות פסולת. חשוב לבדוק את האוזניים ולוודא שאין הפרשות. במידה ויש, ניתן לנקות את האוזן על ידי מטלית ומים חמים, את אותה פעולה ניתן לבצע גם מסביב לעיניים.

אביב הדר–קבליר קינג צארלס ספנייל בית גידול

במשך 10 שנים של ניסיון ולמידה מתמדת, שמתלווה יחד עם צוות הווטרינרים, מהמובילים באזור, הגענו לרמת הגידול האולטימטיבית: שטח מחייה סטרילי, פסטורלי, גינה לכל גזע, בריכה בימי הקיץ, חימום בימי החורף, צוות שעובד על בסיס יום יומי עם הכלבים וניקיון סביבתם, עם המון חום, אהבה ומסירות רבה.

כל רוכש/ת גור מקבל/ת מאתנו סל מתנות מפנק שכולל: מדריך בלעדי לגידול גורים, מיטה לבחירה, רצועה ורתמה, אוכל ראשוני, צעצועים, חטיפים, סטיק, מעדן ליום הראשון, שקיות ומתקן לאיסוף צרכים ותיק ממותג לתחילת דרככם עם החבר לחיים שתבחרו לכם!

כמו כן, אצלנו תיהנו מייעוץ והדרכה מפורטים בקבלת הגור ולאורך גידולו, מענה זמין ואדיב 24/7, אחריות וטרינרית אצל הווטרינר המטפל שלנו, עזרא שהרבני.

לכל שאלה מוזמנים ליצור אתנו קשר:

טלפון  – 050-7500975

מייל – Avivdor89@gmail.com